עדויות מהקליניקה

חגית

הגעתי לתהליך בהנחייה שלך תוך כדי תקופה של התמודדות ממש לא קלה שליוותה אותי אז. באתי עם רצון גדול לריפוי אמיתי, מהשורש, להתקרב אל מי שאני באמת, ולהרוויח את עצמי, לפתור ולהשתחרר ממכלול של דפוסי חשיבה מעכבים, במודע ושלא במודע ושמוטבעים ומושרשים כ"כ חזק ושדיי מפריעים לי. זה אחרי שמשך חיי עשיתי ועושה דרך לריפוי פנימי.
אני חייבת לציין שבתחילת התהליך היו לי ספקות לגבי השיטה עצמה (ושיתפתי אותך בכך) וחשבתי עד כמה היא באמת יכולה להיות יעילה ולמנף את הקושי שחוויתי לכיוון של צמיחה והקלה – אבל הרגשתי איך שבכל מפגש מחדש בהחלט הצלחת לאוורר איתי פינות נסתרות ומאובקות, שחמקו אפילו מעיניי. חלקן כואבות עד כדי דמעות וחלקן שמחות וצוחקות ובעדינות רבה ובגישה כל כך מכילה, מאפשרת ונכונה,שלך, הצלחת לשקף לי דברים בצורה בונה, עם כלים פשוטים וישימים, מתוך ראיית המציאות כפי שהיא, טובה ומיטיבה ולהראות לי תמיד את הדברים לכף זכות.
ומה שנראה כמו ספק וסימן שאלה בהתחלה הצליח בהחלט להזיז בתוכי תנועה מסויימת של בחינת הדברים מחדש ולהזכיר לעצמי את התובנות שעלו יחד איתך ולהחיל אותם ברמת המעשה ביום יום ככל האפשר.
אז ברצוני לומר לך,סתיו יקר, המון המון תודה! עזרת לי מאד!
אתה ניגש בצורה נכונה, עם כלים נכונים ותומכים עם הקשבה מלאה וזו מעלה ותנאי מאד הכרחי למי שמדריך/מלווה/מטפל.
יישר כח!

רוני

תהליך NLP עם סתיו סבר:
לתהליך הגעתי בלי לדעת הרבה על השיטה. בפגישה הראשונה לאחר הסבר מפורט ודוגמאות, קצת סקפטית החלטתי לתת צ׳אנס.
התחלנו בעבודה שכללה עבודת דימיון, ציור, ושיחות.
הגעתי לטיפול עם מטרות רבות וסתיו עזר לי למקד ולהתמקד, מה שהקל את התהליך. קיבלתי כלים רבים להתמודדות במצבים שונים וכלים לעבודה בתוך התהליך עצמו. לאחר סיום הפגישות, המטרות עוד לא הושגו במלואן, אך תוך כמה חודשים היה ברור שהטיפול עוזר ויש תוצאות. את השינוי היה ניתן לראות עם הזמן. יצאתי מהתהליך אבל לקחתי איתי כלים רבים לעתיד.
סתיו- מטפל מקסים עם סבלנות אין סופית, משרה רוגע ותמיד מחייך.
גם כשאין חשק לחפור בעצמך הוא הופך את זה לאפשרי. ממליצה בחום לכל מי שמעונין לעשות שינוי בעצמו ולעבור תהליכים פנימיים מעניינים.
 

פז

"בתהליך עם סתיו הצלחתי להגדיר את המטרות שלי. וממש לראות אותן. נפטרתי מרגשות שליליים שרק גרמו לי ללחץ ולשכוח את כל מה שלמדתי. והצלחתי להישאר מפוקסת על המטרה."
 

אמא של יובל

"יובל היה לא רגוע בכל מה שקשור למשימות ומבחנים, והיה לו קשה לתקשר ולהסביר את עצמו. זה התבטא בלימודים, בציונים ובעיות עם המורים וגם ריבים בבית. במפגשים עם סתיו הוא התחיל להירגע ולהיפתח וגם הצליח לדבר על הרגשות שלו יותר. גם המורים אומרים שיש השתפרות בהתנהגות בכיתה ובתקשורת שלו עם ילדים אחרים."
 

מיטל

"אחרי שכל השנים בתיכון ובית ספר הייתי בחרדות מכל מבחן והיו לי את כל ההקלות האפשריות, וכל פעם לקראת מבחן הייתי בטירוף וגם לא ממש עם ציונים מי יודע מה, בעבודה עם סתיו הצלחתי להרגיע את עצמי ולשנות את ההתייחסות למבחנים ולמדתי איך לשלוט במחשבות שלי. ועכשיו יש לי ציונים של 85 ואפילו 90."

יונתן ואימו

כוחות רבים מניעים את העולם, דמיון ואמונה הם הגדולים מכולם!
לפעמים בחיינו הסבוכים אנו מגיעים לא אחת לייאוש וחוסר אונים, יחד עם זאת תמיד יש נקודות שמדליקות שוב את ניצוץ התקווה. אתה, אחת מנקודות האור, ועל כך רצינו לומר תודה!
תודה על סבלנות, עידוד, דבקות במטרה והבנה גדולה.