אודותי

בכל אדם יש את הכוחות והמשאבים ליצור שינוי בחייו. כך אני מאמין. ואני בטוח שעם הכוונה נכונה, כלים יעילים ושילוב של NLP, דמיון מודרך ואסטרטגיות למידה מותאמות, זה אפשרי להתגבר על חרדת הבחינות. ליצור שינוי בחיים – ולהצליח!
 
שמי סתיו סבר.
בעל תואר שני בחינוך- אוריינות חזותית.
תואר ראשון בחינוך והוראה.
ותעודה בין לאומית ומטעם בר אילן, בהצטיינות, כמטפל בכיר מוסמך בשיטת ה NLP.
(Master practitioners NLP)
 

לאחר שנים של תיסכול אישי ממערכת החינוך (כתלמיד וכמורה) גיליתי דרך חדשה. למדתי איך להשתמש במוח שלי באופן מיטבי, להתמודד עם מחשבות שליליות ולחשוב באופן חיובי. למדתי להשתמש בחושים שלי ולהעיר את הכוחות והמשאבים שבי. למדתי לקיים תקשורת טובה עם עצמי ועם הסובבים אותי. למדתי שמחשבה אכן מייצרת מציאות. את כל אלה למדתי באמצעות טכניקות NLP ששיכללתי ופיתחתי לכדי שיטה שמאפשרת להתגבר על הקשיים ולמצוא את הדרך הייחודית שלך להצלחה.
פיתוח שיטה ייחודית לשילוב בין לימוד דפוסי חשיבה והשתחררות מחרדות, לבין הקניית אסטרטגיות למידה.
מתוך הניסיון הרב שלי המשלב חינוך, הוראה ו-NLP, בניתי את שיטת הטיפול הייחודית, להתגברות על חרדת הבחינות ומצוינות בלימודים.
השיטה משלבת טכניקות לטיפול בבעיות הרגשיות, בחרדה עצמה, בתבניות ובדפוסים המחשבתיים ובחיבור לגוף – ובמקביל נותנת כלים להתמודדות באמצעות הוראה מתקנת ואסטרטגיות ללמידה מיטבית.
 

אני באמת מאמין בזה, כי גם אני הצלחתי. ואני פועל היום על מנת להעביר את הכלים הללו, שניתן ללמוד בקלות ולהשתמש בהם במשך כל החיים, לכמה שיותר בני נוער שנמצאים בצומת דרכים.

פשוט דברו איתי
צלצלו אלי:  054-2470730

        

  אני מזמין אתכם גם להוריד את המדריך, אם טרם עשיתם זאת
  למעלה מימין   מלאו את הפרטים בטופס שבסרגל הצדדי ותקבלו למייל שלכם באופן מיידי את

  המדריך המלא להתמודדות עם חרדת בחינות - מימוש היכולות וחיבור להצלחה
  ותקבלו מידע, טיפים, תרגילים, המלצות תזונה ועוד...


  My-story

     גם אני בגיל ההתבגרות חוויתי קשיים במערכת החינוך.

     גם אני לא ממש מצאתי את עצמי בכיתת הלימוד וחוויתי תסכול בכל פעם שאמרו להורי בימי ההורים שאני לא מממש את הפוטנציאל ושאם רק אשקיע יותר אוכל להצליח הרבה יותר..

  בגיל בו הכל "כל-כך" חשוב והרגשות מאבדים לעתים פרופורציות, יש למצוא סבלנות, להקשיב לעצמינו, למצוא את הכוחות והמשאבים שבנו ומתוך זמינות ריגשית לחוות תחושת מסוגלות והצלחה.

  כשגדלתי וחשבתי שאוכל להשפיע על המערכת מבפנים, למדתי חינוך והוראה. אפילו בלימודים האקדמיים לתואר הראשון התקשיתי למצוא את הדרך היעילה ביותר בשבילי ללמוד וחוויתי שוב קשיים וכישלונות. וכך הבנתי לפתע מדוע כל אותם שנים בתיכון אף אחד מן המורים לא יכול היה לעזור לי. מורים, פשוט לא לומדים את זה מספיק בלימודי ההוראה. לכן המערכת אינה מוכנה ואינה יודעת כיצד להתמודד עם כל אלו שלא קל להם להתמודד בעצמם.

  תוך חיפושיי הרבים כמורה אחר הכלי, הגישה, המתודה שתעזור לי לעזור לתלמידיי, המשכתי ללמוד בעצמי והתקדמתי ללימודי התואר השני בחינוך.
  בלימודים אלו חוויתי תחושת הצלחה, מסוגלות, עניין, סבלנות, הרבה כוח והגעתי להישגים!
  איך זה קרה? מה בדיוק השתנה?

  ההבדל שעשה את ההבדל הוא שמצאתי את מתנת ה-NLP. תחום קסום ומופלא, פשוט ויעיל, שמשיג תוצאות באופן מהיר ומחזיק לאורך זמן ואף לחיים שלמים.

  למדתי NLP בבר אילן והתמחיתי לדרגת מאסטר. גם שם סיימתי את לימודי בהצלחה רבה ובמבחנים יצאתי כמצטיין היחיד בכיתה. לא רק זה, אפילו התבקשתי (וכמובן הסכמתי), להצטרף כאסיסטנט הוראה למרצת הקורס בשנה שלאחר סיום הלימודים. עוד חוויה מדהימה ומוצלחת.
  איך עשיתי את זה? למדתי איך ללמוד! למדתי שמחשבה מייצרת מציאות, היא סיסמת מחץ, אך לא במקרה…

  כפי שאני הצלחתי, גם אתם יכולים. אני בטוח בזה. אני נמצא כאן כדי לעזור לכם - כדי להגשים יחד חלום!