חרדת בחינת כללי

סובלים מחרדה לפני מבחנים? מרגישים שאין לכם סיכוי להצליח? בטוחים שגם במבחן הבא תכשלו?
הגיע הזמן להטיל ספק במחשבות הללו ובמה שמעכב אתכם! הצטרפו לדרך שתשנה את חייכם, ללא תרופות וללא תהליך ארוך!
 

אם אתם מזדהים אם מה שכתוב בין אם אתם חווים חרדת בחינות או חרדת ביצוע ובין אם אתם הורים לבני נוער שמפגינים חוסר מוטיביציה כללית, תוצאות נמוכות במבחנים, חוסר יכולת להתמודד עם האתגרים הקיימים, הגעתם למקום הנכון!

באמצעות תהליך קצר וממוקד בשיטה ייחודית, פותרים את מקור הבעיה באמצעות כלים להתמודדות עם הלחץ שמופעל ביום יום ובלימודים, הבעיה תיעלם ללא תרופות או טיפולים מפחידים.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות, אתכם ועם הילד להבנת התהליך והתחלת יישומו, צלצלי עכשיו 054-2470730 או השאירי פרטים:
line2 

      

_______________________________________________________________________

הממליצים שלנו:

חבל על כל יום שעובר עם קושי, עם מצוקה ועם תסכול.

 
פז (בת 17)

"בתהליך עם סתיו הצלחתי להגדיר את המטרות שלי. וממש לראות אותן. נפטרתי מרגשות שליליים שרק גרמו לי ללחץ ולשכוח את כל מה שלמדתי. והצלחתי להישאר מפוקסת על המטרה."

אמא של יובל (בן 15)

"יובל היה לא רגוע בכל מה שקשור למשימות ומבחנים, והיה לו קשה לתקשר ולהסביר את עצמו. זה התבטא בלימודים, בציונים ובעיות עם המורים וגם ריבים בבית. במפגשים עם סתיו הוא התחיל להירגע ולהיפתח וגם הצליח לדבר על הרגשות שלו יותר. גם המורים אומרים שיש השתפרות בהתנהגות בכיתה ובתקשורת שלו עם ילדים אחרים."

מיטל (בת 22)

"אחרי שכל השנים בתיכון ובית ספר הייתי בחרדות מכל מבחן והיו לי את כל ההקלות האפשריות, וכל פעם לקראת מבחן הייתי בטירוף וגם לא ממש עם ציונים מי יודע מה, בעבודה עם סתיו הצלחתי להרגיע את עצמי ולשנות את ההתייחסות למבחנים ולמדתי איך לשלוט במחשבות שלי. ועכשיו יש לי ציונים של 85 ואפילו 90."

מרגש? גם אותי ובכל פעם מחדש!

זה עובד! גם לכם מגיעה הזדמנות כזו!
צלצלו עכשיו 054-2470730 או מלאו את הטופס ואחזור בהקדם!

      

השיטה שלי, המבוססת על טכניקות NLP מאפשרת לצעירים ליצור מציאות חדשה ולעבוד על אותן נקודות שגורמות להם להיתקע, להיכשל ולסבול, כשאת הכישלון מחליפה הצלחה, את התקיעות מחליף אופק חדש ומבט קדימה ואת הסבל מחליף חיוך. אנו עובדים על דפוסי לימוד המתאימים לכל אחד באופן אישי ומנצלים את החוזקות ואת ההצלחות, על מנת ליצור את השינוי בכל תחום.

השיטה היעילה והמוכחת להתגבר על החשש מבחינות ולשפר את מממוצע הציונים באופן דרמטי!

 
סתיו סברנעים להכיר
 
שמי סתיו סבר, מנהל "סתיו – המרכז להתמודדות עם חרדת בחינות ולמצוינות בלימודים".
 
אני מאמין כי ניתן לסייע לכל אחד באמצעות כלים פשוטים אך עוצמתיים במיוחד. להיפרד מהחרדות, מהפחד ממבחנים, מקשיים רגשיים, מבעיות חברתיות ומלקויות למידה. ללמוד כיצד להעתיק דפוסי הצלחה בחיינו לתחומים נוספים ולשחזר את אותן הצלחות גם בתחום הלימודי.

V-red    כלים חושבים לכל תחום בחיים בהווה ובעתיד
V-red    כלים שמאפשרים שליטה בגוף ובמחשבה
V-red    שיפור תחושת המסוגלות ומישמו הפוטנציאל הגלום בתוכנו
V-red    שיפור דרמטי בציונים
V-red    ואפשר להתחיל לחייך. בדיוק כפי שהנעורים צריכים להיראות

טיפול קצר מועד ובעל תוצאות מוכחות
המותאם במיוחד לבני נוער, מציג תשובה אמיתית!

line2

נמאס לכם להתאמץ, ללמוד, להשקיע ובסוף שוב לקבל ציון נמוך בגלל קושי, חרדה, חוסר תשומת לב, לחץ, וטעויות קטנות? לא חבל על האנרגיה, כאב הלב והדימוי העצמי שיורד ממבחן למבחן?

ראיתי ילדים שלא מצליחים לישון בלילה, מקיאים, מזיעים וחווים שורה ארוכה של סימפטומים של חרדה ולחץ. ילדים בוכים, היסטריים אשר לא מביאים את היכולות האמיתיות שלהם לידי ביטוי. כמה תיסכול! כמה קושי!

למעשה, הילד שלכם יכול לחוות הצלחה אמיתית וללמוד להיפרד מהחרדות, מהלחצים ומהקשיים שמלווים את תהליך הלימוד שלו במשך כל השנים הללו, תוך גיבוש דפוסים חדשים של חשיבה ושל התנהגות.

אני מזמין אתכם לראות כיצד ניתן לחולל
שינוי אמיתי – משמעותי – לכל החיים!

רוצה לדעת כיצד?

כדי להיפרד מחרדת הבחינות, צלצלו עכשיו 054-2470730
או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

      

מה תרוויחו מהטיפול בסתיו – המרכז להתמודדות עם חרדת בחינות ולמצוינות בלימודים?
V-red   התגברות על חרדת בחינות ועל תסמינים של לחץ וסטרס.
V-red    התגברות על קשיי למידה ולקויות שונות.
V-red   טיפול בבעיה ולא רק בסימפטום.
V-red    שיפור ממוצע הציונים באופן ניכר.
V-red    פתרון של בעיות רגשיות וקשיים חברתיים.
V-red    שיקום הדימוי העצמי והביטחון העצמי.
V-red    מתן כלים להתמודדות עם הקושי - פתרון לכל החיים ולא רק פתרון נקודתי.
V-red    לווי ותמיכה מול מערכת החינוך.
V-red    יעוץ תזונתי למקסימום תוצאות.
V-red    חיסכון עתידי של אלפי שקלים על מורים פרטיים!

איך זה קורה?
 
בזכות השיטה הייחודית שלי המשלבת Nlp, תואר שני בחינוך, גישה ייחודית וניסיון בעבודה עם צעירים, סטודנטים ובני נוער!
במהלך הטיפול:

משנים את דפוסי המחשבה ומחליפים חרדה ומחשבה שלילית, בחיוביותמבצעים שינוי בדפוסי המחשבה ומחליפים את המחשבה השלילית והחרדה, במחשבות חיוביות מחדשים את ההקשבה והחיבור לגוף, הרגעת ואיזון המערכת הפיזיולוגיתמחדשים את ההקשבה והחיבור לגוף, הרגעת ואיזון המערכת הפיזיולוגית מטפחים תהליך התנהגותי תומך שינוי להתנהגות יעילה, רצויה ומיטביתמטפחים תהליך התנהגותי תומך שינוי להתנהגות היעילה, הרצויה והמיטבית
 
 
NLP ודמיון מודרך משלבים טיפול בכל שלושת האלמנטים ומגייסים את כוחו של התת מודע לתהליך. זהו תהליך המשלב טיפול קוגניטיבי וטיפול התנהגותי. NLP היא דרך יעילה ביותר, על פי מאות מחקרים בכל העולם, לטיפול בחרדות ופוביות, בשל השילוב בין שני החלקים – הקוגניטיבי והפיזיולוגי.
 
כל זאת תוך מספר שבועות בודדים, תוך שינוי דפוסי חשיבה – שינוי שמתחיל מבפנים ומקרין החוצה. 
 
יחד עם הניסיון שלי בהוראה ובחינוך והגישה הייחודית שלי לבני נוער, מדובר בשיטה שנותנת תוצאות מדהימות תוך זמן קצר במיוחד!

 
 

 
My-storyתאמינו לי – אני יודע איך זה!
 
גם אני בגיל ההתבגרות חוויתי קשיים במערכת החינוך. גם אני לא ממש מצאתי את עצמי בכיתת הלימוד וחוויתי תסכול בכל פעם שאמרו להורי בימי ההורים שאני לא מממש את הפוטנציאל ושאם רק אשקיע אוכל להצליח הרבה יותר… גם אני חזרתי שוב שוב באוזני הורי ש״אין לי כוח״.
לימים הבנתי שלא כוח היה חסר לי, אלא סבלנות. סבלנות שלי למערכת – ולהפך.
בגיל בו הכל כל כך חשוב והרגשות מאבדים לעיתים פרופורציות, יש למצוא סבלנות, להקשיב לעצמנו, למצוא את הכוחות והמשאבים שבנו ומתוך זמינות רגשית לחוות תחושת מסוגלות והצלחה.
כשגדלתי וחשבתי שאוכל להשפיע על המערכת מבפנים למדתי חינוך והוראה ועסקתי בתחומים יצירתיים כמו תאטרון, תנועה, וציור. אפילו בלימודי האקדמיים לתואר הראשון התקשיתי למצוא את הדרך היעילה ביותר בשבילי ללמוד וחוויתי שוב קשיים.
 
הבנתי פתאוםכך הבנתי לפתע מדוע כל אותם שנים בתיכון אף אחד מן המורים לא יכול היה לעזור לי. פשוט לא לומדים את זה מספיק בלימודי ההוראה. לכן המערכת אינה מוכנה ואינה יודעת כיצד להתמודד עם כל אלו שלא קל להם להתמודד בעצמם.

 
אז איך מתלמיד בינוני ומתקשה הפכתי למצטיין?
תוך חיפושיי הרבים כמורה אחר הכלי, הגישה, המתודה שתעזור לי לעזור לתלמידיי, המשכתי ללמוד בעצמי והתקדמתי ללימודי התואר השני בחינוך-אוריינות חזותית. בלימודים אלו חוויתי תחושת הצלחה, מסוגלות, עניין, סבלנות, הרבה כוח והגעתי להישגים ואף הצטיינות. איך זה קרה בדיוק? מה השתנה?
 
ההבדל שעשה את ההבדל הוא שמצאתי את מתנת ה-NLP – תחום קסום ומופלא, פשוט ויעיל, שמשיג תוצאות באופן מהיר ומחזיק לאורך זמן ואף לחיים שלמים.
 
למדתי בבר אילן והתמחיתי לדרגת מאסטר. גם שם סיימתי את לימודי בהצלחה רבה ובמבחנים יצאתי כמצטיין היחיד בכיתה. לא רק זה אפילו התבקשתי, והסכמתי, להצטרף כאסיסטנט הוראה למרצת הקורס בשנה שלאחר סיום הלימודים.
 
איך עשיתי את זה? למדתי איך ללמוד!
 
V-red    למדתי איך להשתמש במוח שלי באופן שהוא מבין הכי טוב.
V-red    למדתי איך להשתמש במוח שלי באופן שאחרים מבינים אותי הכי טוב.
V-red    למדתי להתמודד עם מחשבות שליליות ולחשוב באופן חיובי.
V-red    למדתי להשתמש בחדות החושים שלי ולהעיר את הכוחות והמשאבים שבי.
V-red    למדתי להיות בתקשורת עם עצמי ועם הסובבים אותי.
V-red    למדתי שהמשפט "מחשבה מייצרת מציאות" הוא סיסמת מחץ, אך לא במקרה.
 

כפי שאני הצלחתי, גם אתם יכולים. אני בטוח בזה. אני נמצא כאן כדי לעזור לכם - כדי להגשים יחד חלום!
צלצלו כבר עכשיו: 054-2470730
או מלאו את הטופס שכאן, ואחזור אליכם בהקדם

      


יתכן ואתם שואלים את עצמכם שאלות שונות:

כבר ניסינו הכל - למה שזה יצליח?

ובכן, לא ניסיתם אותי. כשמנסים יש 50% לא להצליח. לכן אני לא מאמין בלנסות אלא- בלעשות. כשמוצאים את הדרך הנכונה לעשות – גם מצליחים. מאות מחקרים כבר הוכיחו כי NLP היא הדרך היעילה ביותר להתמודדות עם חרדת בחינות, וכשמדובר בשילוב של גישה חינוכית, ניסיון בהוראה, יחד עם המסגרת הטיפולית המתאימה -התוצאות מגיעות במהירות!

למה שלא נשקיע בשיעורים פרטיים או בהוראה מתקנת?

ובכן, אני אהיה הראשון להודות שהטיפול אינו מחליף שיעורים פרטיים או הוראה מתקנת. אבל בעוד אלה פותרים קושי נקודתי ומסייעים לתלמיד להתגבר על חומר ברור ומוגדר, אצלי הוא מקבל כלי לחיים.

הוא לומד איך ללמוד והידע הזה ישמש אותו בכל סיטואציה בה הוא יילחץ, יתקל בחומר חדש או יזדקק להפגין את היכולות שלו ולהביא אותן לידי ביטוי. הטיפול מאפשר לילד להרגיש בטוח בעצמו ולשפר את הדימוי העצמי, לשחרר תגובות של חרדה ושל מתח ובגדול - להבין מה הוא רוצה וכיצד להגיע לשם.

זו מיומנות יקרת ערך שתשתמש אותו מעכשיו ובכלל. ברגע שזה קורה, הרבה פעמים כבר אין צורך בכל אותם שיעורים פרטיים, או שהם ממלאים את ייעודם המקורי - לפתור קושי נקודתי ואחריו אין צורך בהם. כך שבסיכום הכללי, אתם מפסיקים לשלם על שיעורים פרטיים, קורסים והשלמות כפלסטר על בעיה עמוקה בהרבה וחוסכים לא מעט על הדרך.

אין לנו זמן להתחיל עכשיו תהליך

אני מבין אתכם. המצוקה הנוכחית בהחלט גורמת לנו לרצות לקבל מענה מיידי ולא למשוך את הטיפול. זה היתרון הגדול של NLP והיתרון הגדול עוד יותר של השיטה שאני מטפל בה.

את השינוי מתחילים לראות מיידית ותוך 5-6 שבועות השינוי כבר נוכח וקיים. כחלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד למבחן. זה לא קסם - זה פשוט עובד.
גם אתם יכולים!

אין דבר חשוב יותר מהילדים שלכם.
הרווחה שלהם, ההצלחה שלהם, האיתנות הנפשית שלהם!

אני מזמין אתכם, הורים ובני נוער, ליצור איתי קשר ישיר על מנת לדעת עוד ולקבל הסבר מלא כיצד הדברים עובדים!

אסביר לכם אודות הטיפול, כיצד אני מטפל, מה אנחנו עושים בו ותוך כמה זמן ניתן להתחיל לראות תוצאות.

מלאו את הטופס ואחזור אליכם עוד היום!

      

או התקשרו כעת, ללא כל התחייבות, פשוט כדי לקבל מידע אינפורמטיבי חשוב, רלוונטי ובעל השלכות משמעותיות להמשך החיים: 054-2470730