נחיתה – יש פתרון לחרדת בחינות הבגרות

חרדים לקראת הבגרויות?
נפטרים מחרדת בחינות!
לומדים לשלוט בגוף ובמחשבה!


הלב דופק? זיעה קרה? בלק אאוט מוחלט? חרדה לפני כל מבחן?
אתם לא לבד!
את המציאות הזאת אפשר לשנות!
line2

 

      

או צלצלו כבר עכשיו – סתיו: 054-2470730
_______________________________________________________________________

מחקרים מראים:
מבחני בגרות הם גורם הלחץ המשמעותי ביותר של תיכוניסטים בישראל. כ-40% מבני הנוער בישראל סובלים מחרדת בחינות אשר מקשה עליהם את התפקוד, פוגמת בהישגים הלימודיים שלהם, מדרדרת את הביטחון העצמי ופוגעת בדימוי העצמי שלהם.

V-red    אפשר להיפטר מהחרדה בתקופת בחינות הבגרות;
V-red    אפשר ללמוד לשלוט בגוף ובמחשבה;
V-red    אפשר לקבל ציונים טובים;
V-red    ואפשר להתחיל לחייך באמצעות שיטה ייחודית המשלבת NLP, כלים חינוכיים, וניסיון עשיר בעבודה עם בני נוער!

איך מתגברים על חרדת בחינות בצורה יעילה ומהירה, ומצליחים בבגרויות?
הפרעות בשינה, הקאות, הזעה, אלו רק חלק מהסימפטומים המופיעים כתוצאה מחרדה ולחץ. בני נוער רבים העומדים לפני בחינות בגרות חווים את הסימפטומים האלה וכתוצאה לא מביאים את היכולות האמתיות שלהם לידי ביטוי ומקבלים ציונים נמוכים.

טיפול קצר מועד, בעל תוצאות מוכחות
המותאם לבני נוער הלומדים לבגרויות

line2

 
מחקרים בינלאומיים רבים הראו כי NLP היא הדרך יעילה ביותר לטיפול בחרדות ופוביות, בזכות השילוב הייחודי בין שני החלקים – הקוגניטיבי והפיזיולוגי – כל זאת תוך שבועות בודדים, תוך שינוי דפוסי חשיבה, שינוי שמתחיל מבפנים ומקרין החוצה.
 

 
V-red   התגברות על חרדת בחינות ועל תסמינים של לחץ וסטרס.
V-red    התגברות על קשיי למידה ולקויות שונות.
V-red   טיפול בבעיה ולא רק בסימפטום.
V-red    שיפור ממוצע הציונים באופן ניכר.
V-red    פתרון של בעיות רגשיות וקשיים חברתיים.
V-red    שיקום הדימוי העצמי והביטחון העצמי.
V-red    מתן כלים להתמודדות עם הקושי - פתרון לכל החיים ולא רק פתרון נקודתי.
V-red    לווי ותמיכה מול מערכת החינוך.
V-red    יעוץ תזונתי למקסימום תוצאות.
V-red    חיסכון עתידי של אלפי שקלים על מורים פרטיים!

סתיו סברנעים להכיר
 
סתיו – המרכז להתמודדות עם חרדת בחינות ולמצוינות בלימודים
שמי סתיו סבר, מנהל "סתיו – המרכז להתמודדות עם חרדת בחינות ולמצוינות בלימודים". אני בעל תואר שני בחינוך ובעל תעודת מאסטר בשיטת NLP מטעם אוניברסיטת בר-אילן. ניסיון של שנים וכלים שרכשתי במהלך לימודי האקדמיים הביאו אותי לפתח שיטה ייחודית המעמידה לרשותכם כלים פשוטים אך בעלי עוצמה שיאפשרו לכם להתגבר על החרדות ולהצליח בלימודים.

איך זה קורה?
 
בזכות השיטה הייחודית שלי המשלבת Nlp, תואר שני בחינוך, גישה ייחודית וניסיון בעבודה עם צעירים, סטודנטים ובני נוער!
במהלך הטיפול:

משנים את דפוסי המחשבה ומחליפים חרדה ומחשבה שלילית, בחיוביותמבצעים שינוי בדפוסי המחשבה ומחליפים את המחשבה השלילית והחרדה, במחשבות חיוביות מחדשים את ההקשבה והחיבור לגוף, הרגעת ואיזון המערכת הפיזיולוגיתמחדשים את ההקשבה והחיבור לגוף, הרגעת ואיזון המערכת הפיזיולוגית מטפחים תהליך התנהגותי תומך שינוי להתנהגות יעילה, רצויה ומיטביתמטפחים תהליך התנהגותי תומך שינוי להתנהגות היעילה, הרצויה והמיטבית

רוצים לדעת כיצד?
כדי ללמוד חכם למבחני הבגרות ולהיפרד מהחרדה,
צלצלו עכשיו 054-2470730
או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

      

_______________________________________________________________________

חבל על כל יום שעובר עם קושי, עם מצוקה ועם תסכול.

פז (בת 17)

"בתהליך עם סתיו הצלחתי להגדיר את המטרות שלי. וממש לראות אותן. נפטרתי מרגשות שליליים שרק גרמו לי ללחץ ולשכוח את כל מה שלמדתי. והצלחתי להישאר מפוקסת על המטרה."

אמא של יובל (בן 15)

"יובל היה לא רגוע בכל מה שקשור למשימות ומבחנים, והיה לו קשה לתקשר ולהסביר את עצמו. זה התבטא בלימודים, בציונים ובעיות עם המורים וגם ריבים בבית. במפגשים עם סתיו הוא התחיל להירגע ולהיפתח וגם הצליח לדבר על הרגשות שלו יותר. גם המורים אומרים שיש השתפרות בהתנהגות בכיתה ובתקשורת שלו עם ילדים אחרים."

מיטל (בת 22)

"אחרי שכל השנים בתיכון ובית ספר הייתי בחרדות מכל מבחן והיו לי את כל ההקלות האפשריות, וכל פעם לקראת מבחן הייתי בטירוף וגם לא ממש עם ציונים מי יודע מה, בעבודה עם סתיו הצלחתי להרגיע את עצמי ולשנות את ההתייחסות למבחנים ולמדתי איך לשלוט במחשבות שלי. ועכשיו יש לי ציונים של 85 ואפילו 90."

My-storyשיטת NLP שינתה את הדרך בה אני חי

בגיל ההתבגרות חוויתי קשיים במערכת החינוך. לא ממש מצאתי את עצמי בכיתת הלימוד וחוויתי תסכול בכל פעם שאמרו להורי:
"אם הוא רק ישקיע הוא יוכל להצליח הרבה יותר" ….. "הוא לא מממש את הפוטנציאל שלו!"
חזרתי שוב ושוב באוזני הורי ש״אין לי כוח״.
לימים הבנתי שלא כוח היה חסר לי, אלא סבלנות. סבלנות שלי למערכת – ולהפך.

בגיל בו מאבדים לעיתים פרופורציות, יש למצוא סבלנות, להקשיב לעצמנו, למצוא את הכוחות והמשאבים שבנו כדי שנוכל לחוות תחושת מסוגלות והצלחה.

כשגדלתי חשבתי שאוכל להשפיע על המערכת מבפנים. למדתי חינוך והוראה ועסקתי בתחומים יצירתיים כמו תיאטרון, תנועה וציור. אך אפילו בלימודי האקדמיים לתואר הראשון התקשיתי למצוא את הדרך היעילה ביותר ללמוד וחוויתי שוב קשיים.

הבנתי פתאוםכך הבנתי לפתע מדוע כל אותם שנים בתיכון אף אחד מן המורים לא יכול היה לעזור לי – פשוט לא נותנים למורים כלים במהלך לימודי ההוראה כדי להתמודד עם הקשיים הללו. זאת הסיבה מדוע המערכת אינה מוכנה ואינה יודעת כיצד להתמודד עם אלו שלא קל להם להתמודד בעצמם.
 
איך מתלמיד בינוני ומתקשה הפכתי למצטיין?
במהלך חיפושיי כמורה אחר הכלי, הגישה, המתודה שתעזור לי לעזור לתלמידיי, המשכתי ללמוד בעצמי והתקדמתי ללימודי תואר שני בחינוך-אוריינות חזותית. בלימודים אלו חוויתי תחושת הצלחה, מסוגלות, עניין, סבלנות, הרבה כוח. והגעתי להישגים ואף להצטיינות. איך זה קרה בדיוק? מה השתנה?

ההבדל שעשה את ההבדל הוא שמצאתי את מתנת ה-NLP – תחום מופלא, פשוט ויעיל, שמשיג תוצאות באופן מהיר ומחזיק לאורך זמן ולמשך חיים שלמים.

למדתי בבר אילן והתמחיתי לדרגת מאסטר. גם שם סיימתי את לימודי בהצלחה רבה ובמבחנים יצאתי כמצטיין היחיד בכיתה, ואף התבקשתי להצטרף כאסיסטנט הוראה למרצת הקורס בשנה שלאחר סיום הלימודים.

איך עשיתי את זה? למדתי איך ללמוד!
V-red    למדתי איך להשתמש במוח שלי באופן שהוא מבין הכי טוב.
V-red    למדתי איך להשתמש במוח שלי באופן שאחרים מבינים אותי הכי טוב.
V-red    למדתי להתמודד עם מחשבות שליליות ולחשוב באופן חיובי.
V-red    למדתי להשתמש בחדות החושים שלי ולהעיר את הכוחות והמשאבים שבי.
V-red    למדתי להיות בתקשורת עם עצמי ועם הסובבים אותי.
V-red    למדתי שהמשפט "מחשבה מייצרת מציאות" הוא ססמת מחץ, אך לא במקרה.

כפי שאני הצלחתי, גם אתם יכולים. אני בטוח בזה. אני נמצא כאן כדי לעזור לכם - כדי להגשים יחד חלום!
צלצלו כבר עכשיו: 054-2470730
או מלאו את הטופס שכאן, ואחזור אליכם בהקדם

      


יתכן ואתם שואלים את עצמכם שאלות שונות:

כבר ניסינו הכל - למה שזה יצליח?

ובכן, לא ניסיתם אותי. כשמנסים יש 50% לא להצליח. לכן אני לא מאמין בלנסות אלא- בלעשות. כשמוצאים את הדרך הנכונה לעשות – גם מצליחים. מאות מחקרים כבר הוכיחו כי NLP היא הדרך היעילה ביותר להתמודדות עם חרדת בחינות, וכשמדובר בשילוב של גישה חינוכית, ניסיון בהוראה, יחד עם המסגרת הטיפולית המתאימה -התוצאות מגיעות במהירות!

למה שלא נשקיע בשיעורים פרטיים או בהוראה מתקנת?

ובכן, אני אהיה הראשון להודות שהטיפול אינו מחליף שיעורים פרטיים או הוראה מתקנת. אבל בעוד אלה פותרים קושי נקודתי ומסייעים לתלמיד להתגבר על חומר ברור ומוגדר, אצלי הוא מקבל כלי לחיים.

הוא לומד איך ללמוד והידע הזה ישמש אותו בכל סיטואציה בה הוא יילחץ, יתקל בחומר חדש או יזדקק להפגין את היכולות שלו ולהביא אותן לידי ביטוי. הטיפול מאפשר לילד להרגיש בטוח בעצמו ולשפר את הדימוי העצמי, לשחרר תגובות של חרדה ושל מתח ובגדול - להבין מה הוא רוצה וכיצד להגיע לשם.

זו מיומנות יקרת ערך שתשתמש אותו מעכשיו ובכלל. ברגע שזה קורה, הרבה פעמים כבר אין צורך בכל אותם שיעורים פרטיים, או שהם ממלאים את ייעודם המקורי - לפתור קושי נקודתי ואחריו אין צורך בהם. כך שבסיכום הכללי, אתם מפסיקים לשלם על שיעורים פרטיים, קורסים והשלמות כפלסטר על בעיה עמוקה בהרבה וחוסכים לא מעט על הדרך.

אין לנו זמן להתחיל עכשיו תהליך

אני מבין אתכם. המצוקה הנוכחית בהחלט גורמת לנו לרצות לקבל מענה מיידי ולא למשוך את הטיפול. זה היתרון הגדול של NLP והיתרון הגדול עוד יותר של השיטה שאני מטפל בה.

את השינוי מתחילים לראות מיידית ותוך 5-6 שבועות השינוי כבר נוכח וקיים. כחלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד למבחן. זה לא קסם - זה פשוט עובד.
גם אתם יכולים!

אני מזמין אתכם, צעירים, בני נוער ובמיוחד הלומדים למבחני הבגרות, ליצור איתי קשר ישיר על מנת לדעת עוד ולקבל הסבר מלא כיצד הדברים עובדים!

אסביר לכם אודות הטיפול, כיצד אני מטפל, מה אנחנו עושים בו ותוך כמה זמן ניתן להתחיל לראות תוצאות.

מלאו את הטופס ואחזור אליכם עוד היום!

      

או התקשרו כעת, ללא כל התחייבות, פשוט כדי לקבל מידע אינפורמטיבי חשוב, רלוונטי ובעל השלכות משמעותיות להמשך החיים: 054-2470730